Avalik konkurss Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse juhataja leidmiseks

Saarde Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse juhataja leidmiseks.

Peamised tööülesanded:

• Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse tegevuse planeerimine, juhtimine ning korraldamine; positiivse õhkkonna ja kuvandi loomine, elukestva õppe tagamine;
  • Kilingi-Nõmme Vabaajakeskuse külastajatega suhtlemine, nende huvide ja soovide väljaselgitamine;
  • avatud noorsootöö põhimõttel võimaluste loomine kooli- ja koduväliseks noorsootööks;
  • kohalike omaalgatuslikke ideede loomise toetamine ning nende ellu viimisel aitamine;
  • ametijuhendis ettenähtud ülesannete täitmine.

Nõuded kandidaadile:

• töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 3 aastat;
  • rakenduskõrgharidus;
  • noorsootöötaja kutsetunnistus;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas  ning ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • B kategooria juhtimisõigus;
  • arvutioskus kesktasemel;
  • otsustus- ja vastutusvõimeline ning algatus- ja organiseerimisvõimeline;

Omalt poolt pakume:

eneseteostusvõimalust koostööle orienteeritud meeskonnas ning huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Tööaeg: täistööaeg.

Töösuhte kestus: tähtajatu.

Kandideerimise tähtaeg: 17.09.2021.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Töö asukoht: Pärnu maakond, Saarde vald, Kilingi-Nõmme linn, Pärnu tn 62.

Lisainfo ja tingimused: kandideerimiseks esitada CV, kaaskiri, motivatsioonikiri.

Ametijuhend

Dokumendid palume esitada hiljemalt 17.09.2021 Saarde Vallavalitsusele aadressil Nõmme 22, Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa 86304 või e-posti aadressil info@saarde.ee.

Kontaktisik: vallavanem Külli Karu, e-post: kylli.karu@saarde.ee, tel 5551 9611.

Täiendav info Eesti Töötukassa veebilehel