Koolitused Voltveti koolituskeskuses

Pärnumaa KHK Voltveti koolituskeskuses on septembris - novembris 2014 tulekul järgmised koolitused:

24.09 Raietööline tase 3, kutseeksamiks valmistumine - Sihtrühmaks on metsanduse ja põllumajanduse valdkonnas, päästeteenistuses, teedehoolduses jne. trasside ja liinide hoolduses töötavale või tööd alustavatele inimestele, kes valmistuvad Raietööline, tase 3 kutseeksamiks. Eeldame, et koolitusel osalejal on eelnev raietöö kogemus kett- ja võsasaega.

24.10 Traditsiooniline nahaõmblemise kursus - eelduseks on, et osalejal oleks eelnev tekstiili õmblemise kogemus.

14.11 Väikelooma naha parkimine, kuhu on oodatud näiteks käsitöölised, väikeloomade kasvatajad, kodukäsitöö tegijad, nahaparkimise huvilised, jahimehed.

Rohkem infot koolituste kohta leiate siit.