Teavitage probleemist

Siin saate teavitada kohalikku omavalitsust heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle või muu selline.

Te saate märkida kaardil probleemse koha ja kirjutada lühikese selgituse. Kõige parem on, kui teete probleemsest kohast foto ja lisate selle teatele. Kindlasti sisestage oma kontaktandmed (Teie nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel Teilt täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui olete sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka Teie e-postile.

Süsteem edastab Teieteate automaatselt õigele kohalikule omavalitsusele. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rakendus võimaldab vaadata nii Teie kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

Rakenduse haldaja on AS Andmevara.

Samasugune rakendus on loodud ka nutitelefonidele, loe lisa http://kov.riik.ee/annateada.

Lisa teade

Lisa dokument

Lisa fail
Faili lisamiseks tõmba see siia
Text to Identify