MTÜ-d ja seltsid

25.01.21

 

Nimi Kontaktandmed
MTÜ Arendus- ja Innovatsioonikeskus Livonia
Reg.kood 80138379
Eesi Kolla
Tel.56626942
E-post: eesi.kolla@gmail.com
MTÜ Kilingi-Nõmme Võimlemisklubi Githa
Reg.kood 80073817
 
Margit Schmidt
Tel. 449 2687
E-post: margitsc@hot.ee
MTÜ Naiskoor Kanarbik 
Reg nr 80042969
Eesi Kolla
Tel.56626942
E-post: eesi.kolla@gmail.com
MTÜ Marina Külakoda
Reg.kood 80353333
Rauno Lensment
Tel.5296925
E-post: rlensment@hot.ee
MTÜ Külaselts Iiris
Reg.kood 80267326
Tiina Kuum
Tel.5813 1606
E-post: tiina.kuum@gmail.com
Saarde Ettevõtjate Selts
Reg.kood 80306279
Aivar Vint
Tel.5669 1318
E-post: livoniamatkad@hot.ee
Vladimir Ruzitš
Tel. 506 0719
E-post: polero@hot.ee
MTÜ Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi
Reg.kood 80104995
Eiki Lehemets
Tel. 5566 3688
E-post: eiki.lehemets@gmail.com
MTÜ Saarde KINGS
Reg.kood 80276549
Rasmus Paimre
Tel.5559 3835
E-post: rasmus.paimre@gmail.com
Marko Mei
Tel.505 3195
E-post: marko.mei@gmail.com
MTÜ Saarde Spordiliit
Reg.kood 80293128
Kristjan Pahk
Tel. 5800 7231
E-post: kristjan.pahk@gmail.com
www.ssl.ee
MTÜ Spordiklubi Saarde
Reg.kood 80116353
Toivo Tallo
Tel. 5332 6785
E-post: toivo@sksaarde.ee
www.sksaarde.ee
MTÜ Spordiklubi Sookuninga
Reg.kood 80305202
Viire Talts
Tel.5667 6212
E-post: viiretalts@gmail.com
MTÜ Spordiklubi Vaablane
Reg.kood 80241158
Eiki Lehemets
Tel. 5566 3688
E-post: eiki.lehemets@gmail.com
Jahiselts Nõmme
Reg.kood 80042722
Rein Kohv
Tel. 505 1813
E-post: rein.kohv@gmail.com
Tihemetsa Jahiselts
Reg kood 80042745
Väino Lill
Tel. 503 6706
E-post: vaino.lill@gmail.com
www.tihemetsajahiselts.eu

Jahiselts Ora

Reg kood 80065290

Jaan Lehismets

Tel. 5623 8341
E-post: taimgrupp@hotmail.com

MTÜ Tihemetsa Motoklubi
Reg.kood 80083230
Väino Lensment
Tel. 504 6062
E-post: vaino@tihemetsamoto.ee
www.tihemetsamoto.ee
MTÜ Tihemetsa Päevakübar
Reg.kood 80249156
Leili Sarapik
Tel. 5555 6195
E-post: leili07@hot.ee
MTÜ Tihemetsa Vilistlane
Reg.kood 80303772
Andrus Aruaas
E-post: vilistlane@tihemetsa.ee
www.tihemetsa.ee
MTÜ Veelikse Retked
Reg.kood 80313836
Piia Kajando
Tel. 529 9285
E-post: piia.kajando@gmail.com
MTÜ Veelikse Varaait
Reg.kood 80365425
Aleksander Vilinurm
Tel.513 2013
E-post: moisaharra@hot.ee
Saarde Hariduselu SA
Reg. kood 90004409
Erli Aasamets
Tel. 449 2442
E-post: erli@kng.edu.ee
MTÜ Saarde Vabatahtlikud Pritsumehed
Reg.kood 80376481

Kalmer Kiviste

Tel. 520 1742

saarde.pritsumehed@gmail.com

MTÜ Kärsu Arendus
Reg.kood 80379367

Katrin Pärn
Tel. 5124698
E-post: katrin@metstetalu.ee

MTÜ Pärnumaa Vibujaht
Reg.kood 80398229

E-post: parnu.vibukytt@gmail.com
MTÜ Saarde Käsitöö
Reg.kood.80382458
Tiina Kuum
Tel.58131606
E-post: tiina.kuum@gmail.com
MTÜ Allikukivi Park
Reg.kood.80358916
Raili Hein
Tel. 5252800
E-post: railihein@gmail.com

Surju-Ilvese küla Selts

Reg. kood 80203272

Marianne Kuusk

Tel. 521 9614/5345 9364

E-post: kuuskmarianne@gmail.com

Lähkma- Saunametsa külaselts
Reg. kood 80271523

Kadri-Aija Viik

Tel. +372 5167650
E-mail: kadriaija@hot.ee

www.lahkma-saunametsa.weebly.com

Ristiküla külaselts

Reg. kood 80217558

Robert Miller

Tel. 5035 503

E-post: robi62@hot.ee

Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Kilingi-Nõmme Vabakogudus

Reg. kood 80206247

Maarika Nuut

Tel. 53498996

E-post: maarika.nuut@gmail.com