Saarde Vallavolikogu koosseis

8.02.18

Saarde vallavolikogu esimees on Kadri-Aija Viik ja aseesimees Kalle Song

Saarde vallavolikogu liikmed
Nimi Telefon E-post
Valimisliit Koduvald    
Kalle Song 5663 3840 kalle.song@saarde.ee
Kristi Sutt 5649 1934 kristisutt@hot.ee
Kadri Karon 504 8592 kadrikaron@gmail.com
Peep Paimre 518 4821 peep.paimre@gmail.com
Ülo Liblik 516 9354 ylo53@hot.ee
Aleksander Lind 449 0121  
     
Valimisliit "Uus Saarde"    
Väino Lill 503 6706 vaino.lill@gmail.com
Andres Annast 522 5620 andres.annast@gmail.com
Janek Ilves 5562 1804 tihnu@hot.ee
Heli Juhkamsoo 5563 1310 helijuhkamsoo@gmail.com
Avo Tursk 518 4144 avo689@gmail.com
     
Valimisliit "Koostöö"    
Kadri-Aija Viik 516 7650 kadri_aija@hotmail.com
Hannes Isand 522 9948 surjupm@gmail.com
Urmas Isand 5343 1112 urmas.isand@mail.ee
     

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

   
Margus Kukk 520 2775 makuabi@gmail.com