Saarde Vallavolikogu koosseis

11.08.20

Saarde vallavolikogu esimees on Kalle Song ja aseesimees on Väino Lill.

Saarde vallavolikogu liikmed
Nimi Telefon E-post
Valimisliit Koduvald
Kalle Song 5663 3840 kalle.song@saarde.ee
Kristi Sutt 5649 1934 kristi.sutt@gmail.com
Erli Aasamets (volitused peatatud kuni
10. septembrini 2020)
513 3486 erli@kng.edu.ee
Kadri Karon 504 8592 kadrikaron@gmail.com
Peep Paimre 518 4821 peep.paimre@gmail.com
Ülo Liblik 516 9354 ylo53@hot.ee
Aleksander Lind 449 0121 -
 
Valimisliit "Uus Saarde"
Väino Lill 503 6706 vaino.lill@gmail.com
Andres Annast (volitused peatatud seoses tema valimisega Saarde vallavanemaks) 522 5620 andres.annast@gmail.com
Avo Sinijärv 5292745 raekoja7@gmail.com
Janek Ilves 5562 1804 tihnu@hot.ee
Heli Juhkamsoo 5563 1310 helijuhkamsoo@gmail.com
Avo Tursk (volitused peatatud seoses tema valimisega vallavalitsuse liikmeks) 518 4144 avo689@gmail.com
Rauno Lensment 5296925 raunolensment@gmail.com
 
Valimisliit "Koostöö"
Kadri-Aija Viik (volitused peatatud kuni 17. oktoobrini 2020) 516 7650 kadri_aija@hotmail.com
Ago Tominga  56298897

ago.tominga@gmail.com

Hannes Isand 522 9948 surjupm@gmail.com
Urmas Isand (volitused peatatud kuni 
31. detsembrini 2020)
5343 1112 urmas.isand@aph.ee
Robert Miller 5035503 robi62@hot.ee
 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Margus Kukk 520 2775 makuabi@gmail.com