Vallavolikogu ja vallavalitsuse esindajad kohtusid Vabariigi Presidendiga

Volikogu esimees Kalle Song ja volikogu aseesimees Väino Lill, vallavanem Andres Annast ning vallavalitsuse liige Avo Tursk kohtusid täna Kilingi-Nõmme Gümnaasiumis Eesti Vabariigi Presidendiga.

Põgusal kohtumisel olid  muude teemade hulgas käsitlusel näiteks kiirete ühenduste teemad.

Volikogu ja vallavalitsuse esindajad pidasid väga oluliseks, et kiire interneti ühendus jõuaks keskustest maale inimeste juurde. President Kersti Kaljulaidi sõnul on ta sel teemal omad ettepanekud juba teinud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile.

Küsimusena jäi õhku linnas ning maal kodu omavate isikute staatus ning panus oma kodukohta. Isikul endal või omavalitsusel peaks olema võimalus otsustada, kuhu suunatakse isiku tuludelt laekuv tulumaks – on see siis maakodu või linnakodu omavalitsus.