« Tagasi

Vabamu kutsub isadepäeval meenutama lapsepõlve mänge!

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu ootab kõiki peresid 9. ja 10. novembril isadepäeva nädalavahetusele „Minu isa lapsepõlv". Toimuvad vestlustuurid Jaak Juske ja Andrus Vaarikuga, avatud on lapsepõlve mängude tegevusala ja tutvuda saab püsiekspositsiooniga „Vabadusel ei ole piire".

Muuseum kutsub kõiki osa võtma isadepäeva nädalavahetusest „Minu isa lapsepõlv". Iga põlvkonna lapsepõlv on erinäoline ja täidetud omamoodi mängude ja mänguasjadega. Selle aasta isadepäeva puhul toob Vabamu muuseum välja oma kogudest mänguasju nii nõukogude kui ka taasiseseisvumise perioodist ning terve nädalavahetuse jooksul on avatud vahva tegevusala, kus saab kätt proovida nii klassikalistes lauamängudes nagu „Reis ümber maailma" või „Tsirkus" kui ka 1990ndate aastate arvutimängudes.

9. novembril tulevad muuseumisse külla raamatu „Imelik nõukaaeg. Isa põnevad unejutud ajaloost" autor Jaak Juske ja näitleja Andrus Vaarik, kes viivad külastajaid kaasahaaravatele vestlustuuridele. 

Sissepääs muuseumisse ja Vabamu püsinäitusele „Vabadusel ei ole piire" on isadepäeva nädalavahetusel kõikidele isadele koos lastega poole hinnaga. Vestlustuurid toimuvad 9. novembril kell 14 ja 16, tegevusala on avatud mõlemal päeval 12-16 ja muuseumit saab külastada 11-18.

Lisainformatsioon ja registreerimine vestlustuuridele: https://vabamu.ee/mis-toimub/sundmused/isadepaeva-nadalavahetus-minu-isa-lapsepolv