« Tagasi

Ettevõtlusnädal toob Pärnumaale pea 30 sündmust

Ettevõtlikkus on olulisem kui kunagi varem! Pärnumaal toimub Ettevõtlusnädala raames pea 30 erinevat üritust. Nende seas näiteks toimub 6. oktoobril Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev „Enesekindlus- ja kehtestamine", 9. oktoobril „Ettevõtlik pärnakas häkaton" jpm.

Esmaspäevast, 14. septembrist on tänavuse Ettevõtlusnädala programm avalik ja alanud on registreerumine pakutavatele üritustele. Traditsiooniline üle-eestiline Ettevõtlusnädal „Avasta ettevõtlikkuse valem!" toimub sel aastal 5.-11. oktoobril.

„Tänavusel Ettevõtlusnädalal tutvustame viise, kuidas olla ettevõtlikum ja nutikam, seetõttu on üheks fookuseks ka e-kaubandus, sest just tänu veebipõhistele lahendustele õnnestus paljudel ettevõtjatel sel aastal koroonakriisi kiuste oma tegevust jätkata või isegi uuele tasemele viia," sõnas Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul.

Ettevõtlusnädala raames toimub tänavu pea 200 temaatilist üritust. Kõikides Eesti maakondades korraldatakse ettevõtlusega alustama julgustavaid veebiseminare, konverentse, töötubasid ning muudes formaatides üritusi. Suurem osa neist on osalejate jaoks tasuta!

Ettevõtlusnädalal pakutavaga programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda veebilehel https://ettevotlusnadal.ee/

Ettevõtlusnädala korraldajad järgivad Eesti Vabariigi Valitsuse ürituste korraldamise nõudeid ja Terviseameti soovitusi, et tagada kõikidele huvilistele turvaline üritustel osalemine. Korraldajad soovitavad siseruumides toimuvatel sündmustel kanda maske.
Ettevõtlusnädal on valmis tegema ürituste korraldamisel ka jooksvaid muudatusi juhul, kui olukord seda ette nõuab.

 

„Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida ja julgustada inimesi enda ideid ellu viima, olgu selleks näiteks äriga alustamine, e-poe loomine või mõne uue põneva tootega turule tulemine," rääkis Huul. „Selleks, et jõuda ühel päeval oma unistuste täitumiseni, tuleb hakata samm-sammu haaval valitud suunas liikuma. Ettevõtlusnädal annab selleks väga hea stardipaku," lisas Huul.

Ettevõtlusnädalat korraldavad maakondlikud arenduskeskused juba 15. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.

Ettevõtlusnädal viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

 

 

Lisainfo:

Riina Nõupuu

MAK-võrgustiku turunduse projektijuht

riina.noupuu@arenduskeskused.ee I +372 55 975 839

skype: riinanoupuu

www.arenduskeskused.ee