« Tagasi

Tihemetsa postkontor ajutiselt suletud

Tihemetsa postkontor on ajutiselt suleud 01.-30.04.2014. Alates 01.maist on postipunkt avatud Tihemetsa A ja O kalupuses.

Aprillis on võimalik postiteenuseid edasi tarbida ning selleks on järgmised võimalused:

1. Tellida kirjakandja tasuta koju.
Kirjakandjat saavad tasuta elu- või asukohta tellida kõik füüsilised- ja juriidilised isikud, kes elavad/asuvad maapiirkonnas lähimast postkontorist kaugemal kui 5 km. Maa-piirkonnaks on küla, aleviku või alevi territoorium. Elu- või asukohas osutab kirjakandja järgmiseid teenuseid:
  • kirisaadetise ja postipaki vastuvõtmine/kättetoimetamine;
  • rahakaartide saatmine;
  • perioodikatellimuste vormistamine;
  • maksete teostamine;
  • postimaksevahendite müük;
  • pensioni ja muude sotsiaaltoetuste kättesaamine.

Kirjakandjat saab koju tellida Eesti Posti kliendiinfo telefonil 1661. Tellimusi võetakse vastu E-R 9.00-20.00 ja L 9.00-15.00.

Klienditeeninduskeskuses registreeritakse kliendi tellimus, mis edastatakse klienti teenindava piirkonna postiasutusse. Enne kella 16.00 saabunud tellimuste korral võetakse kliendiga ühendust samal päeval ning lepitakse kokku tellimuse täitmise aeg. Hilisemate tellimuste korral võetakse ühendust järgmisel tööpäeval (E–R). Kirjakandja osutab postiteenuseid tellija elu- või asukohas tellimuse saamisele järgneval tööpäeval (E–R), kui ei ole kokku lepitud teisiti. Konkreetne tellimuse osutamise ajavahemik antakse kliendile täpsusega 1 tund.

2. Külastada lähimat postiasutust
Kilingi Nõmme  Postkontor
E, N, R 9.00-16.00
T,K 9.00-18.00
L 9.00- 12.00
P Suletud

Küsimuste korral palume pöörduda  Pärnu piirkondliku juhataja poole, kelleks on Kristi Reimets
telef. 5083 401