Saarde vald lõpetas Maakilva mälusarja kaheksandana

Laupäeval, 12. septembril Paides lõppenud mälumängusarjas Maakilb saavutas Saarde valla võistkond igati hinnatava 8. koha.

Algselt märtsis toimuma pidanud Superfinaal lükkus edasi septembrisse Covid-19 põhjustatud eriolukorra tõttu. Siiski olid pea kõik tugevamad kohal ning võidu võttis Otepää 80 punktiga 120st võimalikust. Teiseks tuli Haapsalu linn 71 punktiga ja tihedas konkurentsis tuli kolmandaks Paikuse osavald 65 punktiga. Saardet jäi esikolmiku kohast lahutama kuus punkti ehk saadi 59 silma. Kaheksandat kohta jagati Harku ja Türiga. Aga kui arvestada et võrdsete punktidega oli eelis kõrgema asetusega tiimil, siis jäi puhas kaheksas koht Saardele. Kokku osales sarjas 55 tiimi.

Saarde valla tiimis on mitu aastat olnud sama koosseis: Eve Attim, Tõnu Pärn, Matis Song ja Ruth Song. Võimaluse korral on varumängijana valmis sekkuma Kadri Karon ja Kätlin Laur.

Foto erakogust.