« Tagasi

Algas registreerimine vanemlusprogrammi „Imelised aastad“

 

Saarde Vallavalitsus koostöös Tervise Arengu Instituudiga viib 2021. aastal  17. augustist  kuni 07. detsembrini läbi vanemlusprogrammi „Imelised aastad".

Koolitusprogrammi „Imelised aastad" eesmärgiks on aidata vanematel ennetada laste käitumis- ja arenguprobleeme ning omandada vajalikke vanemlikke oskusi. Koolitusel vaadatakse videoklippe erinevatest suhtlemisolukordadest. Toimuvad arutelud ja grupitööd, kus harjutatakse uute oskuste omandamist kahe kogenud koolitaja abiga.

Koolitus toimub Kilingi-Nõmme lasteaias Krõll üks kord nädalas 2 – 2,5 tundi. Kokku on 16 kohtumist (4 kuud) tööpäeva õhtuti. Grupis osaleb kuni 14 lapsevanemat, ühest perest eelistatavalt nii ema kui isa, aga osaleda võivad ka lapse vanavanemad või teised temaga igapäevaselt tegelevad täiskasvanud. Et koolitusel saaks osaleda kogu pere, korraldatakse koolitusega samades ruumides lastehoid ning kõikidele osalejatele pakutakse kerget einet. Koolitusprogrammi viivad läbi vastava väljaõppe saanud grupijuhid Merike Angerjärv ja Merike Adele Mee.

Koolitus on lapsevanematele tasuta.

Hea lapsevanem! Kui Sa tunned, et ülalpool kirjeldatu pakkus Sulle huvi ning Sa oled valmis  panustama enda ja oma lapse kooskasvamisse, siis võta koolitusele registreerumiseks või lisainfo saamiseks ühendust Saarde valla lastekaitsespetsialisti Merike Maidle (tel 53314122; merike.maidle@saarde.ee)  või sotsiaalnõuniku Marina Raidiga (tel 53247231; marina.raid@saarde.ee)