Aasta lõpuni on Pärnu linna erinevates asutustes võimalik tutvuda Eesti erinevaid hädaolukordi tutvustava näitusega

Lääne päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Sandra Nahkur ütles, et Eesti on küll turvaline riik ja ulatuslikke kriisisündmuseid või suisa hädaolukordi esineb harva, kuid sellegipoolest on aja jooksul juhtunud meie kodumaal kriise, mis on puudutanud suuremat või väiksemat osa meie ühiskonnast. „Näitusele on kogutud lähiajaloo suuremad kriisid. Fotosid ja lühikokkuvõtteid on nii metanoolitragöödiast ja jaanuaritormist, kui Padaoru lumetormist ja teistestki suurematest hädaolukordadest. Kõik need sündmused või sündmuste ahelad ohustasid paljude inimeste elu või vara ning vajasid mitme asutuse kiiret ja kooskõlastatud tegevust".

Näitust, kuhu on kogutud info Eesti lähiajaloo suuremate kriiside kohta, on võimalik vaadata Pärnu Kaubamajaka teisel korrusel ning Pärnu Keskraamatukogus. Detsembris lisandub näitusekohana ka Port Artur II kaubanduskeskus.

PÄÄSTEAMET

Kommunikatsiooniosakond