14.juulil toimub autoorienteerumine "Turvalises Saardes EP-100"

14.juulil algusega kell 09.00-18.00 toimub juba kolmandat hooaega "Tunne Saarde valda" ja "Saarde Surju Suursõit" korraldajate sulest järjekordne seikluste seeria „Turvalises Saardes EP-100."

Osaleda on võimalus nii autode kui ka jalgratastega. Start antakse Kilingi-Nõmme spordihoone parklast Pargi tänav 3. Teekond läbib Saarde valda. Sõidul osalejad saavad end proovile panna, läbides erinevaid kontrollpunkte ja lahendades põnevaid ülesandeid.
Tule ja veeda üks tore päev!

Oluline teada:
  • Jalgratastel läbitakse kontrollpunkte individuaalselt või kuni 5-liikmelise seltskonnaga.
  • Jalgratturile vajalik turvavarustus.
  • Mootorsõidukis vähemalt 3-liikmeline ja kaine mõnus seltskond.
  • Tehniliselt korras mootorsõiduk.
Lubatud kasutada:
  • GPS seadet
  • Nutiseadmeid
  • Ilmastikule vastav riietus, spordijalatsid

Vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil mari.treial@saarde.ee.
Registreerimine on alanud ja kestab kuni 12.07.2018 kell 00.00.

Lisainformatsioon Rauno Lensment +3725296925, e-posti aadressil rauno.lensment@politsei.ee

Korraldajad jätavad endale õiguse ebasündsalt käituva seltskonna võistlustelt eemaldada.