Bussiringide täpsustus seoses 22. veebruaril toimuva EV 101 peoga Tihemetsa spordihoones

„EV 101 pidu kogu valla rahvale" kuulutustele on märgitud bussiringide alguspunktid Surju, Kanaküla, Veelikse, Tali. Kuulutusele ei ole märgitud vahepealseid peatusi: näiteks Ristiküla, Kalita, Laiksaare  ega ka Kilingi-Nõmme.  Saarde vald koosneb linnast, alevikust ja 35 külast. Kõiki kohti, kust oleks inimesi tulemas,  ei saa panna kuulutusele.
Nii Talilt kui Surjust tulev buss saab võtta peale Kilingi- Nõmmes elavad inimesed.

Arvestatakse iga peolise sooviga. Enne ei teatata kindlat busside väljumise kellaaega, kui on teada, kui palju ja kust on sõitjaid tulemas, nii saame kõige paremini  inimesed teenindatud. Seda ka selleks, et säästlikult ja mõistlikult kasutada maksumaksja raha. Siis võetakse ühendust ka kõikide registreerinutega.

Head inimesed! Registreerige oma sõidusoov kuulutusel oleval Kilingi-Nõmme klubi telefonil 55695715. Samuti saate sellelt numbrilt kõik vajaliku info peo kohta.