Sõiduplaani muudatused, mis puudutavad bussiliiniga nr 80 sõitjaid: Käära-Massiaru-Tõitoja-Pärnu

Ühistranspordikeskus on teinud sõiduplaani muudatused, mis puudutavad ka liinil nr 80 sõitjaid: Käära-Massiaru-Tõitoja-Pärnu marsruudil.

Kuna bussis on hommikul ka sõitjaid, kes istuvad Raekülas ümber linnalähiliinile nr 40, siis teadmiseks, et liinil 40 muutus tänasest aeg Raekülas 2 min varasemaks. Kui eelnevalt oli liin nr 40 Raekülas kell 07.46, siis nüüdsest kell 07.44.
Liini nr 80 hommikune aeg on Raekülas 07.42. Ühistranspordikeskus soovitab nimetatud ümberistumist Tammsaares, buss on seal 07.51 ja nr 80 on seal 07.47. See välistaks võimalikud mahajäämised.

Kui nr 80 sõidab aga etteantud graafikus, siis jõuavad veel inimesed istuda ümber ka bussijaamas Ülejõele sõitvale linnaliinile nr 19 (Bussijaama peatuses 7.58).