Saarde Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi sekretäri leidmiseks

Ametikoha põhieesmärk

Sekretäri ametikoha eesmärk on kodanike teenindamine ning operatiivse ja korrektse teabehalduse korraldamine Saarde vallavalitsuses ja vallavalitsuse poolt hallatavates meediakanalites.

Nõuded kandidaadile

• kesk-eriharidus asjaajamise valdkonnas
  • ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning muude arvutiprogrammide kasutamise oskus;
  • hea suhtlus- ja eneseväljendusoskus, koostöövalmidus;
  • kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime;
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, ühe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus avalikus sektoris.

Omalt poolt pakume

Huvitavat ja vastutusrikast tööd, ametialase täiendkoolituse võimalusi, konkurentsivõimelist töötasu.

Tööaeg: täistööaeg

Töötasu: kokkuleppel

Töösuhte kestus: tähtajatu

Kandideerimise tähtaeg: 01. juuli 2019

Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel

Töö asukoht: Pärnumaa, Saarde vald, Kilingi-Nõmme, Nõmme tn 22, Saarde Vallavalitsus

Lisainfo: kandideerimiseks esitada avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume esitada hiljemalt 01. juulil 2019.a Saarde Vallavalitsusele aadressil Nõmme 22, Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa 86304 või e-posti aadressil info@saarde.ee.
Kontaktisik vallasekretär Külliki Kiiver, kylliki.kiiver@saarde.ee , telefon 5662 3075

Lisainfo  Eesti Töötukassa kodulehelt.