3.09.20

Saarde valla heakorra- ja kaunimate kodude konkurss 2020

 

Kaja ja Meinu Truks

 II koht eramute kategoorias

Kätlin ja Sirje Laur

 III koht eramute kategoorias

Merike Julle

 I koht (jagamisel) maakodude kategoorias

Saima Kungla ja Toivo Kaiküll

 I koht (jagamisel) maakodude kategoorias

Maarit ja Andres Koger

 II koht (jagamisel) maakodude kategoorias

Valve ja Raul Aas

 II koht (jagamisel) maakodude kategoorias

Ellen ja Einar Kollamaa  III koht (jagamisel) maakodude kategoorias
Valli ja Paul Metsasalu  III koht (jagamisel) maakodude kategoorias
Maimu Saks  III koht (jagamisel) maakodude kategoorias
Aia 1a ridaelamu Kilingi-Nõmmes  II koht kortermajade kategoorias
Seltsimaja tee 1 Tali külas  III koht (jagamisel) kortermajade kategoorias
Ridaelamu tee 12 Veelikse külas  III koht (jagamisel) kortermajade kategoorias
Kilingi-Nõmme Gümnaasium  I koht sotsiaal-, haridus-, kultuuri- ja spordiobjektide kategoorias
Räämaselja talu Metsaääre külas, Urve Lisment ja Vello Kask  II koht äri- ja tootmisobjektide kategoorias
Pärnaõie talu Veelikse külas, Malle ja Aleksander Vilinurm  III koht äri- ja tootmisobjektide kategoorias
Anneli ja Helmet Raudkivi  eriauhind Kadastiku maakodus uue ja vana oskusliku seostatuse eest

 

 

 

Saarde valla heakorra- ja kaunimate kodude konkurss 2019

Tamara Evert ja Raivo Raid

 I koht eramute kategoorias

Maila ja Lembit Vahi

 II koht eramute kategoorias

Mare ja Udo Öövel

 III koht eramute kategoorias

Pille Kadak

 III koht eramute kategoorias

Kaja Põrk ja Erki Siigur

 II koht maakodude kategoorias

Riina ja Ain Iloste

 II koht maakodude kategoorias

Kati ja Taivo Tilk

 III koht maakodude kategoorias

Sirje ja Harri Aidulo

 III koht maakodude kategoorias

Margit ja Raivo Sipelgas

 eriauhind maakodude kategoorias

Korteriühistu Sambla 6

 I koht kortermajade kategoorias

Korteriühistu Jasmiini

 II koht kortermajade kategoorias

Surju Hooldekodu „Videvik" ja OÜ Surju Tervisekeskus

 I koht sotsiaal-, haridus-, kultuuri- ja spordiobjektie kategoorias

Kilingi-Nõmme Lasteaed „Krõll"

 II koht sotsiaal-, haridus-, kultuuri- ja spordiobjektie kategoorias

Eha ja Roland Liesment  

 I koht äri- ja tootmisobjektide kategoorias

Vaike ja Toomas Pärn Metste talu

 II koht äri- ja tootmisobjektide kategoorias

Ene ja Ardi Saaliste  Võidu talu

 III koht äri- ja tootmisobjektide kategoorias

RMK Laiksaare kontor

 tänukiri osalemise eest äri- ja tootmisobjektide kategoorias

Osaühing Kõveri Puhkekeskus

 tänukiri osalemise eest äri- ja tootmisobjektide kategoorias

Tatjana ja Endel Kasela

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Tiiu ja Kaivo Vaher

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Malle ja Hugo Tomson

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Rein Ratas

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Maiu Põldoja ja Margus Isand

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Eha ja Aivar Mäekivi

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias

Urve Roosileht

 tänukiri osalemise eest  maakodude kategoorias