7.08.21

Peebu Kämping

Telefon : +372 518 4821

E-post: peebu.kamping@gmail.com

www.peebukamping.simplesite.com

Aadress: Uuetoosi talu, Väljaküla küla, Saarde vald 86215, Pärnumaa

Kompleksil on võrkpalli-, korvpalli- ja tenniseplats, lõkkekoht, laste mänguväljak kiikede, liuvälja ja liivakastiga, batuut 3 m diam., terviserada, paadi, kanuude  ja vesiratta laenutamise võimalused. Suur ala korraldamaks erinevaid kokkusaamisi, klubiüritusi, suguvõsa- ja koolikokkutulekuid jpm.

Toitlustamise võimalus ettetellimisel.

Sassijärve Puhkeküla

Telefon: +372 5895 8906

E-post: info@sassijarve.ee

www.sassijarve.ee

Aadress: Laiksaare küla, Saarde vald 86215, Pärnumaa

Sassijärve puhkemaja on meeldiv koht nii puhkamiseks kui ka seminaride/koolituste korraldamiseks. Puhkemaja läheduses on mitmed looduskaitsealad ja tähistatud matkarajad. Puhkemaja territooriumil on võimalused mitmekesiseks aktiivseks tegevuseks. Saab mängida discgolfi ja sulgpalli, lasta vibu, sõita paadi või vesijalgrattaga Sassi järvel.

Vardja talu

Telefon: +372 502 9570

E-post: vardjatalu@gmail.com

www.vardjatalu.ee

Aadress: Kanaküla küla, Saarde vald 86204, Pärnumaa

Vardja talu asub looduslikult kaunis kohas, kus on võimalik puhata linnakärast. Siin saab teha kanuumatka, jalgrattamatka või telkida jõe ääres ja nautida loodust. Võimalik külastada ka Vardja talu rehetare muuseumit, kus on väljapanek vanadest asjadest. Jõe ääres on telkimisplats, grill, katusealune lauaga, lõkkepuud, WC. Soovi korral toitlustamine.

Kõveri Puhkekeskus

Telefon: +372 5689 2858

E-post: info@koveri.ee               

www.koveri.ee 

Aadress: Seljaku, Kõveri küla, Saarde vald, 86406 Pärnumaa

Puhkekeskus pakub külalistele erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks, võimalik on sõpradega huvitavalt ja tervislikult aega veeta. Puhkekeskuses on 14 märgiga maastikuvibu rada, võrkpalliplats, korvpallirõngas, järvel on võimalik paadi või parvega ümber saare sõita. Puhkekeskuses on siseruumides ööbimiskohti kuni 32 inimesele. Kontsertide korraldamiseks on puhkekeskuses hea akustikaga laululava. Puhkekeskuse juurest saab alguse Ura jõe kallastel kulgev ja endisi talukohti läbiv matkarada.

Livonia Matkad

Telefon: +372 5669 1318

E-post: info@livoniamatkad.ee

www.livoniamatkad.ee

Livonia Matkad pakub jõematkajale ekskursioone, toitlustust, matkajate pildistamist ja jõe kaldal sauna. Soovi korral on võimalik tulla transpordiga matkajatele järgi lennujaama, hotelli. Pakutakse ka kanuumatka koos koobaste külastamisega. Võimalik matk ka Lätimaal koos eestikeelse või venekeelse matkasaatjaga. Majutusteenus.

Aasa puhkemajad

Telefon: +372 5561 5508

E-post: info@aasapuhkemajad.eu

www.aasapuhkemajad.eu

Aadress: Kärsu küla, Saarde vald 86208, Pärnumaa

Majutusvõimalus puhkemajas ja saunaga onnis. Puhkemajas võimalik läbi viia nõupidamisi, seminare või koolitusi, majas Wifi. Suitsusaun, kümblustünn, püstkoda. Ettetellimisel toitlustamine.

Tihemetsa-Kärsu õpperada. Olemas võrkpalliplats, discgolfi rada, võimalus mängida sulgpalli, petanque'i, noolemängu, soovi korral ka lauamänge. Ujumisvõimalus  umbes 1 km kaugusel.

Koostöös Tihemetsa Jahiseltsiga jahiturism ja metsloomavaatlus.

Allikukivi Veinimõis

Telefon: +372 525 2800

E-post: info@allikukivi.ee

www.allikukivi.ee

Aadress: Kooli tee 2. Allikukivi küla, Saarde vald 86201, Pärnumaa

Ekskursioonid marjaaias ja veinikeldris, veini degusteerimine, lastele avastamismängud ajaloolises pargis, majutusvõimalus glämpingu telgis.

 

Toimetaja: KÜLLI KARU