2.03.21
Saarde Vallavalitsus                                                                                                 Tööaeg
Nõmme 22
Kilingi-Nõmme,Saarde vald, Pärnumaa 86304                                            E, T, N  8.00 - 16.30
telefon: 449 0135                                                                                                  K  8.00 - 18.00
e-post: info@saarde.ee                                                                                        R  8.00 - 15.00
                                                                                                                        lõuna 12.00 - 12.30
 
arved: e-arvete operaator OMNIVA
Arvelduskonto: EE972200221011807958 Swedbank
Registrikood: 75033454
Tehingupartneri kood: 306101
 
Saarde Vallavalitsus Tali teeninduspunkt  
                                      
Kase tee 1     
Tali küla, Saarde vald, Pärnumaa
86101  
telefon: 443 5740, 5340 4742
e-post: tali@saarde.ee

E, N 8.00 - 16.30    

lõuna 12.00 - 12.30    

T 8.00 - 12.00  

Saarde Vallavalitsus Surju teeninduskeskus    
Valla
Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa
86401 
telefon: 446 0821     
                                                                                                               

E, T, N 8.00 - 16.30

K 8.00 - 18.00

R 8.00 - 15.00 

lõuna 12.30 - 13.00

 
 
Ametikoht Nimi Telefon E-post

Vallavanem

Andres Annast

5225620

4490135

andres.annast@saarde.ee

Abivallavanem 

Külli Karu

55519611

449 5955

kylli.karu@saarde.ee

Haldusnõunik

Martti Rooden

449 0139
53494259

martti.rooden@saarde.ee

Vallasekretär

täidab ka andmekaitsespetsialisti ülesandeid

Külliki Kiiver

449 0131

kylliki.kiiver@saarde.ee
Sekretär Signe Laagus 449 0135
56649731
signe.laagus@saarde.ee

Referent-dokumendihaldur

Mari Treial 449 0138

mari.treial@saarde.ee

info@saarde.ee

Humanitaarnõunik

 

 

 

Sotsiaalnõunik

 

Anu Eisenschmidt

449 0163

53247231

anu.eisen@saarde.ee

Sotsiaalspetsialist

 

Mare Kurri 449 0133
552 1328
mare.kurri@saarde.ee

Lastekaitsespetsialist

Merike Maidle 449 0132
53314122
merike.maidle@saarde.ee

Ehitusspetsialist

Vastuvõtt Saarde vallamajas
E, K 8.00-12.00
N Surju teeninduskeskuses 8.00-12.00 (vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida)

Irja Pede

449 0137

523 8280

irja@saarde.ee

 

Keskkonna- ja heakorraspetsialist

Kaie Sakala 449 0134
53070296
kaie.sakala@saarde.ee
Raamatupidamisteenistuse juhataja Anne Saar 449 0161 anne.saar@saarde.ee

Vanemraamatupidaja

Ly Loorents 449 0161 ly.loorents@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Virge Kraav 449 0161 virge.kraav@saarde.ee

Asjaajaja (Tali teeninduspunkt)

Lehti Meerents 443 5740
53404742
tali@saarde.ee
Surju teeninduskeskus

Abivallavanem

 

 

 

Ökonomist-sekretär

Tiiu Pukk 446 0397 tiiu.pukk@saarde.ee

Maaspetsialist

Andrus Lillemaa 446 0819
526 6795
andrus.lillemaa@saarde.ee

Sotsiaalspetsialist

Elve Tilk 446 0819
53306419
elve.tilk@saarde.ee

Metsamajanduse spetsialist


Vastuvõtt Saarde vallamajas
E 9.00 - 13.00 ja
Surju teeninduskeskuses N 12.00 - 15.00
Vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida

Peep Põlma 510 7965 peep.polma@keskkonnaamet.ee