23.05.19
Saarde Vallavalitsus                                                                                                 Tööaeg
Nõmme 22
Kilingi-Nõmme,Saarde vald, Pärnumaa 86304                                       E - R 8.00 - 16.30
telefon: 449 0135                                                                                         lõuna 12.00 - 12.30
e-post: info@saarde.ee
 
arved: saardevv@e-arvetekeskus.eu
 
Arvelduskonto: EE972200221011807958 Swedbank
Registrikood: 75033454
Tehingupartneri kood: 306101
 
 
Saarde Vallavalitsuse Tali teeninduspunkt                                       E, N 8.00- 16.30 
Kase tee 1                                                                                                      T 8.00 - 12.00
Tali küla, Saarde vald 86101                                                                       lõuna 12.00 - 12.30                                                
telefon: 443 5740, 5340 4742
e-post: tali@saarde.ee
  
Saarde Vallavalitsuse Surju teeninduskeskus                                  E -R 8.00 - 16.30
Valla, Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa 86401                                    lõuna 12.30 - 13.00
telefon: 446 0821
e-posti aadress: mare.kutt@saarde.ee
 
Meediapäringud:
Anu Eisenschmidt
anu.eisen@saarde.ee
Tel nr: +372 5664 9731 / 4490 135
 
 
Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Eiko Tammist

449 0135

525 8941

eiko.tammist@saarde.ee
Abivallavanem Martti Rooden

449 0139
53494259

martti.rooden@saarde.ee

Vallasekretär,

täidab ka andmekaitsespetsialisti ülesandeid

Külliki Kiiver

449 0131

kylliki.kiiver@saarde.ee
Sekretär-referent Kristi Tamson

449 0138

info@saarde.ee
Sekretär-arhivaar Mari Treial 449 0163 mari.treial@saarde.ee
Sotsiaalnõunik Mare Kurri 449 0133
552 1328
mare.kurri@saarde.ee
Lastekaitsespetsialist Merike Maidle 449 0132
53314122
merike.maidle@saarde.ee
Haridusnõunik Evald Tamsalu 449 0162 evald.tamsalu@saarde.ee

Ehitusnõunik

Vastuvõtt Saarde vallamajas
E, T 8.00-12.00
N Surju teeninduskeskuses (vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida)

Irja Pede

449 0137

523 8280

irja@saarde.ee

 

Keskkonna-ja heakorraspetsialist Kaie Sakala 449 0134
53070296
kaie.sakala@saarde.ee
Raamatupidamisteenistuse juhataja Anne Saar 449 0161 anne.saar@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Ly Loorents 449 0161 ly.loorents@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Virge Kraav 449 0161 virge.kraav@saarde.ee
Asjaajaja (Tali teeninduspunkt) Lehti Meerents 443 5740
53404742
tali@saarde.ee
Kommunikatsioonispetsialist Anu Eisenschmidt 449 0135
56649731
anu.eisen@saarde.ee
Surju teeninduskeskus  


 

 
Abivallavanem Jaanus Männik

446 0821
512 2321

jaanus.mannik@saarde.ee
Sekretär-registripidaja Mare Kütt 446 0842 mare.kutt@saarde.ee
Vanemraamatupidaja-sekretär Tiiu Pukk 446 0397 tiiu.pukk@saarde.ee
Maanõunik Andrus Lillemaa 446 0819
526 6795
andrus.lillemaa@saarde.ee
Sotsiaalnõunik Elve Tilk 446 0819
53306419
elve.tilk@saarde.ee
Metsamajanduse spetsialist
Vastuvõtt Saarde vallamajas
E 9.00 - 13.00 ja
Surju teeninduskeskuses N 12.00 - 15.00
Vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida
Peep Põlma 510 7965 peep.polma@keskkonnaamet.ee