Haridus ja kultuur

3.09.20

 

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Humanitaarnõunik Annika Viibus

449 0162

annika.viibus@saarde.ee
Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi direktor Erli Aasamets 449 2442 yld@kng.edu.ee
Surju Kooli direktor Heidi Kodasma 443 0445 heidi.kodasma@surju.ee
Kilingi-Nõmme Muusikakooli direktor Külli Kelu 53 44 5290 muusikakool@saarde.ee
Tali lasteaia direktori kohusetäitja Signe Post 445 6226 talipk@tali.ee
Kilingi-Nõmme lasteaed Krõll direktor Evi Lapp 449 2212 evi.lapp86@gmail.com
Kilingi-Nõmme klubi juhataja Kinne-Riin Reest 449 2202 kultuur@saarde.ee
Tali Seltsimaja juhataja Astrid Ruusmann 449 1624 astrid.ruusmann@gmail.com
Surju Rahvamaja juhataja Aime Vill 446 0816 aime.vill@gmail.com
Kilingi-Nõmme raamatukogu direktor Ene Heil 449 2255 kilingi-nomme@pkr.ee
Surju raamatukogu juhataja Riita Lillemets 446 0825 surju@pkr.ee
Tali raamatukogu Anne Parts 449 1624 tali@pkr.ee