24.11.17
Saarde Vallavalitsus Tööaeg

Nõmme 22
Kilingi-Nõmme,Saarde vald, Pärnumaa 86304
telefon: 449 0135
e-post: info@saarde.ee

Arvelduskonto: EE972200221011807958 Swedbank
Registrikood: 75033454
Tehingupartneri kood: 306101

Saarde Vallavalitsuse Tali teeninduspunkt
Kase tee 1
Tali küla, Saarde vald 86101
telefon: 443 5740, 5340 4742
e-post: tali@saarde.ee

Saarde Vallavalitsuse Surju teeninduskeskus
Valla, Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa 86401
telefon: 446 0821
e-posti aadress: sekretar@surju.ee

E - R 8.00 - 16.30
lõuna 12.00 - 12.30

 

 

 

 

 

 

 

E -R 8.00 - 16.30
lõuna 12.30 - 13.00

 

 

 

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Indrek Talts 449 0160 indrek.talts@saarde.ee
Abivallavanem Martti Rooden

449 0139
5349 4259

martti.rooden@saarde.ee
Vallasekretär Marju Antson

449 0131
 

marju.antson@saarde.ee
Sekretär-referent Kristi Tamson

449 0135
5664 9731

info@saarde.ee
Sekretär-arhivaar Mari Treial 449 0163 mari.treial@saarde.ee
Sotsiaalnõunik Mare Kurri 449 0133
552 1328
mare.kurri@saarde.ee
Lastekaitsespetsialist Merike Maidle 449 0132
5331 4122
merike.maidle@saarde.ee
Haridusnõunik Evald Tamsalu 449 0162 evald.tamsalu@saarde.ee
Keskkonnaspetsialist  Eesi Kolla 449 0138 eesi.kolla@saarde.ee
Raamatupidamisteenistuse juhataja Anne Saar 449 0161 anne.saar@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Ly Loorents 449 0161 ly.loorents@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Virge Kraav 449 0161 virge.kraav@saarde.ee
Sekretär-asjaajaja (Tali teeninduspunkt) Lehti Meerents 443 5740
5340 4742
tali@saarde.ee
Ajalehe Saarde Sõnumid toimetaja Kalle Kiipus 5691 5098 kalle@livonia.ee
Surju teeninduskeskus  


 

 
Abivallavanem Jaanus Männik

446 0821
512 2321

jaanus.mannik@saarde.ee
Vallasekretär Mare Kütt 446 0842 sekretar@surju.ee
Asjaajaja Niina Lillemets 446 0821 asjaajaja@surju.ee
Maanõunik Andrus Lillemaa 446 0819
526 6795
maanounik@surju.ee
Sotsiaalnõunik Elve Tilk 446 0819
5330 6419
sotsiaalnounik@surju.ee
Pearaamatupidaja Tiiu Pukk 446 0397 raamatupidaja@surju.ee
     

 

 

  • Piirkondlik metsanduse spetsialist Peep Põlma vastuvõtt esmaspäeviti kell 9.00 - 13.00, tel.510 7965
Toimetaja: KRISTI TAMSON