« Tagasi

Kultuuritegijate tunnustamine

Meie tublid inimesed ja toredad sündmused väärivad tunnustamist.  Meenutage mööduvat aastat ja esitage igas kategoorias oma kandidaadid (inimesed, organisatsioonid või sündmused), kes on 2017. aastal silma paistnud ja meelde jäänud :
 
1. Kultuuri tähtsündmus 2017
2. Seltsitegevuse /kodanikualgatuse/ sündmus 2017
3. Pärimuskultuuri sündmus 2017
4. Aasta ringijuht
5. Aasta kultuuri toetaja 
6. Aasta vabatahtlik
7. Aasta teenindaja
8. Aasta noor 
9. Aasta üllataja 
 
Kandidaatide esitamine
Kandidaate saab esitada kuni 31. detsembrini 2017. Kirjalik esildis palun saata e-posti aadressile kklubi@saarde.ee või toimetada paberkandjal Kilingi-Nõmme klubisse.  Vajalik info: kandidaadi tegevuse lühike tutvustus ja esitaja nimi.
 
Hääletamine: 
Tunnustamiseks esitatud kandidaatide nimekiri pannakse Saarde valla koduleheküljele, kus iga vallakodanik saab anda oma hääle igas kategoorias ühe korra. Hääletamise aeg on 5. jaanuarist kuni 25. jaanuarini 2018.a.  Paberkandjal võib hääled toimetada Kilingi-Nõmme klubisse. 
 
Kultuuritegijate tunnustamine toimub Saarde valla kultuuri- ja spordirahva tänupeol 17. veebruaril algusega kell 17.00 Tihemetsa spordihoones.

Tunnustamiseks esitamise ankeedid on saadaval lillekaupluses "Meelespea", raamatukogudes, klubis ja "Saarde Sõnumites". Kandidaate võib esitada ka vabas vormis koostatud kirjalikul  esildisel.
 
Info tel. 5569 5715, e-posti aadressil kultuur@saarde.ee