17.01.17
Saarde Vallavalitsus Lahtioleku ajad

Nõmme 22
86304 Kilingi-Nõmme, Pärnumaa
telefon: 449 0135
faks: 449 0164
e-post: info@saarde.ee

Swedbank EE972200221011807958
Reg. nr: 75033454
Tehingupartneri kood: 306101

Saarde Vallavalitsuse Tali teeninduspunkt

Kase tee 1
Tali küla, Saarde vald 86101
telefon: 443 5740, 5340 4742
e-post: tali@saarde.ee

E. - R. 8.00 - 16.30
Lõuna 12.00 - 12.30

 

 

 

 

 

Ametikoht Nimi Telefon E-post
Vallavanem Andres Annast 4490160 andres.annast@saarde.ee
Abivallavanem Ave Kallo

4490137
53494259

ave.kallo@saarde.ee
Vallasekretär Marju Antson 4490131 marju.antson@saarde.ee
Haridusnõunik Evald Tamsalu 4490162 evald.tamsalu@saarde.ee
Arengunõunik Indrek Talts 4490134 indrek.talts@saarde.ee
Sekretär-arhivaar Mari Treial 4490163 mari.treial@saarde.ee
Sekretär-asjaajaja, Tali teeninduspunkt Lehti Meerents 4435740 tali@saarde.ee
Sekretär-referent Kristi Tamson

4490135
56649731

info@saarde.ee
Maanõunik Martti Rooden

4490139
5238280

martti.rooden@saarde.ee
Keskkonnaspetsialist Eesi Kolla 4490138 eesi.kolla@saarde.ee
Raamatupidamisteenistuse juhataja Anne Saar 4490161 anne.saar@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Ly Loorents 4490161 ly.loorents@saarde.ee
Vanemraamatupidaja Virge Kraav 4490161 virge.kraav@saarde.ee
Sotsiaalnõunik Mare Kurri 4490133
5521328
mare.kurri@saarde.ee
Lastekaitsespetsialist Merike Maidle 4490132
53314122

merike.maidle@saarde.ee

 

  • Piirkondlik metsanduse spetsialist Peep Põlma vastuvõtt esmaspäeviti kell 9.00 - 13.00, tel.510 7965
Toimetaja: INDREK TALTS