Komisjonid

28.12.17

Revisjonikomisjon

Komisjoni esimees - Urmas Isand, tel.5343 1112, e-posti aadress urmas.isand@mail.ee
Komisjoni aseesimees - Ülo Liblik, tel.516 9354, e-posti aadress ylo53@hot.ee

Komisjoni liige - Margus Kukk
 

Eelarvekomisjon

Komisjoni esimees - Kalle Song, tel.5663 3840, e-posti aadress kalle.song@saarde.ee
Komisjoni aseesimees - Kadri-Aija Viik, tel.516 7650, e-posti aadress kadri_aija@hotmail.com

Komisjoni liikmed:
Talvi Saar
Janek Ilves
Aimi Kollamaa
 

Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjon

Komisjoni esimees - Heli Juhkamsoo, tel.5563 1310, e-posti aadress helijuhkamsoo@gmail.com
Komisjoni aseesimees - Kadri Karon, tel.504 8592, e-posti aadress kadrikaron@gmail.com

Komisjoni liikmed:
Urmas Isand
Õnnela Teearu
Nils Grün
Eha Kuusk
Tony Malva


Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon

Komisjoni esimees - Andres Annast, tel.522 5620, e-posti aadress andres.annast@gmail.com
Komisjoni aseesimehed - Hannes Isand, tel.522 9948, e-posti aadress surjupm@gmail.com
Kristi Sutt, tel.5649 1934, e-posti aadress kristisutt@hot.ee

Komisjoni liikmed:
Mare Kurri
Signe Post
Margus Kukk
Elve Tilk

 

Saarde Vallavolikogu 14.12.2017 otsus nr 52 "Vallavolikogu alatiste komisjonide töövaldkondade määramine"

 

 

 

 

Toimetaja: KRISTI TAMSON