Infopäev "Kui su lähedane, tuttav või sõber on dementsusega..."

SA Kilingi-Nõmme Tervise-ja Hoolduskeskuse arst/juhataja Kristi Sutt leidis 2017 aasta alguses oma töötajatele võimaluse end arendada Tallinna Tervisehoiu Kõrgkooli poolt korraldatataval hooldajate töökoha-põhisel õppel. Tänaseks on pool õppeajast läbitud.

Koolituse raamees viime 15.juunil 2018 algusega kell 11.00 läbi infopäeva teemal "KUI SU LÄHEDANE, TUTTAV VÖI SÕBER ON DEMENTSUSEGA…". Infopäev tomub SA Kilingi-Nõmme Tervise-ja Hoolduskeskuse III korruse saalis. Osavõtust palume teatada hiljemalt 11.juuniks tel 5250270 (Liina). Kursuse liikmete korraldada on kõik, alates ettevalmistusest kuni lõpetamiseni, selleks, et saada kogemust taoliste ürituste korraldamiseks. Tegevused on ära jaotatud. Infopäeva moderaatoriteks on: Liina, Maret ja Katrin. Loengu läbiviiateks on: Katre, Ülle H ja Mare. Teema kajastajateks oleme meie, Gerda ja Gerli. Korraldatava loengu eesmärk on pöörata tähelepanu inimestele ja nende lähedastele, kellel on selline probleem.

Mina, Gerda, Olen SA Kilingi-Nõmme Tervise-ja Hoolduskeskuses töötanud aastast 2012 ja Gerli alates  2015-st aastast.
Ootame teid osalema, arutlema!

Gerda Valk
Gerli Kiviselg